2002 yılında kurulmuş olan Par-Med Medikal olarak temel ilkemiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır. Merkezi Ankara da bulunan Par-Med Medikal firmamızın ürün gurupları arasında kadın doğum, fizik tedavi, üroloji, plastik cerrahi, dermatoloji, medikal market ve sarf malzemesi bulunmaktadır. Par-Med Medikal firmamızda toptan ve perakende her türlü ürün satışı yapmaktayız. Firmamızda 15 personelle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Par-Med Medikal firmamız 24 saat hizmet verecek bir kadroya sahiptir.

Medikal ürünlerimizi birebir veya kargo aracılığı ile de tüm hastalarımıza ulaştırmaktayız. Her türlü sağlık ürünlerini uygun fiyat garantisi ile Par-Med Medikal firmamızda bulabilirsiniz. Sağlık ürünlerimiz şeker ölçüm aletleri, tansiyon aletleri, ortopedik ürünleri, oksijen cihazları, medikal sarf malzemeleri, hasta bezleri ürünlerimizden sadece bir kaçıdır. Par-Med Medikal firmamıza gelerek tüm sağlık ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, gelemediğiniz takdirde biz size ulaştırabiliriz. Ankara da medikal sektöründe yıllardır hizmet veren Par-Med Medikal firmamız hizmet ağı çok geniş, müşteri potansiyeli yüksek, kaliteli hizmet veren en güvenilir firmalardan biri olmanın gururu ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Firma olarak sağlıkta en önemli unsurun kalite olduğunu biliyoruz. Par-Med Medikal olarak Ankara ve diğer illere de bu kaliteyi götürmek için çalışmaktayız. Medikal ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için Par-Med Medikal firmamıza bir telefonla ulaşabilirsiniz.